Domowe Sposoby i Maseczki na Trądzik - Poznaj Sevolium

Domowe sposoby i maseczki na trądzik

Wypryski to problem, który dotyka ogromną część populacji. Dokładne oczyszczanie, regularna parówka na trądzik, stosowanie kremów nawilżających oraz maseczek to domowe sposoby na trądzik, które mogą być stosowane przez każdego. Tanim i sprawdzonym sposobem na walkę z wypryskami jest wykonywanie regularnych domowych maseczek na trądzik. Poniżej przedstawiamy znakomite domowe maseczki na trądzik i domowe sposoby na trądzik młodzieńczy.

Często stosuje się aloes na trądzik. Jest to uzasadnione jego właściwościami łagodzącymi oraz nawilżającymi. W przeciwieństwie do licznych kremów i drogeryjnych olejków, sok z aloesu na trądzik nie zapycha i jest w pełni naturalny. Taki sok można łatwo zakupić przez internet, w niektórych aptekach i w sklepach ze zdrową żywnością w bardzo przystępnej cenie.

Jaka maseczka na trądzik będzie najlepsza?

Popularna maseczka z miodu na trądzik jest wykorzystywana ze względu na swoje właściwości zmiękczające skórę oraz rozjaśniające przebarwienia. Dzięki temu doskonale służy nie tylko osobom z aktywnymi zmianami trądzikowymi, ale też tym, które zmagają się z pozostałościami po trądziku. Aby ją wykonać, należy nałożyć pędzelkiem lub szpatułką miód organiczny albo miód zmieszany z jogurtem naturalnym na 15-20 minut.

Równie popularna jest maseczka z drożdży na trądzik. Należy wymieszać 1/4 paczuszki drożdży z ciepłym mlekiem w takich proporcjach, aby otrzymać lepką substancję. Nałożyć na twarz w miejscu występowania zmian ropnych i pozostawić na 20 minut.

Rozjaśniające właściwości kurkumy sprawiają, że maseczka z kurkumy na trądzik staje się coraz bardziej popularna. Wystarczy zmieszać trzy łyżeczki proszku z jogurtem naturalnym i nałożyć na twarz na 20 minut. Regularne stosowanie takich maseczek na trądzik spowoduje wyrównanie kolorytu skóry i zmniejszenie widoczności przebarwień.

Cebula na trądzik jest skuteczna ze względu na swoje właściwości przeciwzapalne. Maseczka jest bardzo prosta w przygotowaniu. Wystarczy zetrzeć cebulę na tarce, a powstały miąższ nałożyć na twarz na 15 minut. Równie prostą maseczką są płatki owsiane na trądzik. Wystarczy wymieszać 4 łyżki płatków owsianych z łyżką miodu i 5 łyżkami ciepłej wody, a następnie trzymać na twarzy przez 15 minut.

Każda z tych masek równie dobrze sprawdzi się jako domowy sposób na trądzik na plecach. Domowe sposoby zazwyczaj wymagają dodatkowo nawilżenia lekkim, niezapychającym kremem. Doskonale sprawdzi się tutaj naturalny krem Sevolium, który dodatkowo złagodzi zmiany trądzikowe i przyśpiesza ich gojenie.

Jesteśmy na

nasze aukcje
Poczekaj!
Chcesz rabat 10%?

Jesteśmy pewni, ze nasze produkty są najwyższej jakości i będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Dlatego też, by zachęcić Cię do wypróbowania naszego produktu, którego jakość gwarantujemy, dajemy Ci rabat 10%.
Wpisz poniższy kod podczas zamawiania:
10RABAT2017